Batman: Arkham Origins – już w Październiku

batman arkham origins

Magazyn Game Informer pokazał okładkę majowego wydania. Na okładce ujrzymy znanego wszystkim rycerza z Gotham City, oznacza to, że wielkimi krokami, bo już na Jesieni zagramy na konsolach w Batman: Arkham Origins. Dodatkowo gra zostanie wydana na mobilne konsole pod nazwą Batmana: Arkham Origins Blackgate.

[more…]

batman arkham origins cover

Najnowsza odsłona Origins oczywiście będzie się odróżniać od poprzednich części Asylum i City.
Produkcją Batmana zajmuje się Rocksteady Studio, oddział Warner Bros. w Montrealu. Po tym rodowodzie można się spodziewać solidne dawki na szprycowanej detalami grafiki.
Dodatkowo scenariusz Origins nie kontynuuje historii z ostatniej odsłony serii, ale zgodnie z tytułem osadza akcję przed wydarzeniami znanymi z cyklu. Wcielimy się zatem w młodszego Batmana i poznamy go od nieco innej strony. To w tej części człowiek-nietoperz po raz pierwszy spotka wiele postaci znanych z serii komiksów DC, w tym zabójcę Deathstroke’a.
Premiera Batman : Arkham Origins 25 października na PC i konsolach PlayStation 3, Xbox 360 oraz Wii U.

Tego samego dnia na 3DS i PlayStation Vita zawita Batman: Arkham Origins Blackgate. Akcja w wersji przenośnej ukarze wydarzenia, które mają miejsce po zakończeniu odsłony “stacjonarnej”.

Może Ci się również spodoba

Support us / Polub nas

Jeśli podoba Ci się to co robimy wesprzyj nas przez kliknięcie

Powered by WordPress Popup