GTA V Michael De Santa

GTA V Michael De Santa

 

Michael De Santa to jeden z trzech bohaterów najnowszej produkcji Rockstar Games GTA V.
Poznajmy jego historię i umiejętności [more…]

Michael De Santa znany z wcześniejszych serii GTA jako Michael Townley to grywalna postać z GTA V.

Pseudo Michael Townley, Mike, Mikey, M
Płeć Mężczyzna
Urodzony Crica 1968
Dom Rockford Hills, Los Santos
Narodowość Amerykanin
Rodzina Amanda De Santa (żona)
James De Santa (syn)
Tracey De Santa (córka)
Powiązania Trevor Phillips, Franklin Clinton, Isiah Friedlander, Bradley Sinder, Lester Crest, FIB
Pojazdy Tailgater
Biznes Rozboje, Producent filmowy
Głos Ned Luke

 

Wczesne życie

Michael urodził się gdzieś na Wschodnim Wybrzeżu, w 1968 roku. To sugeruje, że Michael nie miał ani łatwego ani zamożnego dzieciństwa, jak wtedy, gdy terapeuta Michaela zadał pytanie dotyczące Michaela i jego syna, Jimmy De Santa (syn), wyjaśnia, że nie ma on zalet (ojciec), jakie on ma.
Dużo wydarzeń się złożyło na to, że Michael został kryminalistą. Pierwszy napad Michaela  na bank był w 1988 roku, 25 lat przed wydarzeniami z gry, na obrzeżach miasta Cárcer gdzie wziął małą franczyzę na ponad 10.000 dolarów. W tym samym roku został jednak aresztowany dwa razy, w wieku 20 lat, czemu przyznaje się swojemu terapeucie.
Jako młody przestępca Michael tylko okradał banki, ale również zajmował się prostytucją i przemycał narkotyki z innych stanów.

W GTA V
gta v michael
Michael jest w średnim wieku, mieszka początkowo w hotelu Crastenburg Von, ale potem przenosi się do dużego domu w najbardziej ekskluzywnej dzielnicy w Los Santos nazwie Rockford Hills wraz ze swoją młodszą żoną Amandą i dwójką dzieci. Posiadłość wyposażona jest w basen w ogrodzie, prywatny kort tenisowy i inne drobniejsze udogodnienia.

Chociaż Michael myślał, że może kupić sobie spokojne życie, porzucając swoją burzliwą przeszłość dla płacenia rachunków, szybko przekonał się, że był w błędzie. Michael nienawidzi żony Amandy (ona odwzajemnia uczucie wydając jego pieniądze). Sytuacja nie wygląda lepiej w odniesieniu do dzieci Michaela, nie mają dla siebie czasu, a on nie ma najmniejszego pojęcia, jak komunikować się z nimi, by zrozumieć ich. Kiedy rodzina zajmuje się wydawaniem jego wszystkich pieniędzy a jego spokojne życie zaczyna go doprowadzać do szaleństwa, Michael postanawia wrócić do życia przestępcy.

Pozornie błogie życie Michaela w San Andreas zostanie zmienione na zawsze przez wydarzenia z Grand Theft Auto V.

gta v michael tenis

 

Informacje o postaci

Gdy Rockstar tworzyło Michaela, chcieli osiągnąć coś zupełnie innego od wszystkich gier z serii.
Pytanie, które się pojawiło, co jeśli ma się postać z Grand Theft Auto, która zakończyła grę i postanowiła się ustatkować? Michael byłby starszym bohaterem, który był bardzo udany, ale zostaje wciągnięty z powrotem do gry.

Michael jest mężczyzną rasy kaukaskiej, z czarnymi włosami (małe odcienie szarości pokazują jego wiek), i brązowe oczy. Ma rozszczepiony podbródek, kwadratową twarz. Po wyglądzie Michaela widać, że nie jest z wysokiej klasy społeczeństwa, ubiera się ładne, elegancko i schludnie. Jego ruch prezentuje jego wiek, ma także brzuch czterdziestolatka.

Michael jest myślicielem, wszystko kalkuluje oraz jest ekstremalnie przebiegły. Jego działania są przemyślane, staranne i precyzyjnie, by jego rzeczywiste intencje pozostały tajne.

Inną dobrze znaną, ale niekorzystna strona Michaela jest jego napompowane ego oraz nieumiejętność kontrolowania temperamentu, a jego prostota i gotowość do dużych moralnych kompromisów. Ponadto Michael chce żyć swoim życiem na dwóch frontach : pierwszą stroną jest ta, że chce nadal żyć jako człowiek rodzinny, podczas gdy drugą stroną jest ta, że chce wrócić do swojego starego życia przestępcy, depresja tego ostatniego coraz bardziej wzrasta.
Czy uda mu się być przykładnym mężem i ojcem czy może powróci do starej profesji ? – sprawdź sam i zagraj w GTA V.

 

Umiejętności postaci
W przypadku Michaela specjalną umiejętnością jest Bullet Time czyli możliwość
spowolnienia czasu, by np dokładnie wycelować w przeciwnika.

 

Może Ci się również spodoba

Support us / Polub nas

Jeśli podoba Ci się to co robimy wesprzyj nas przez kliknięcie

Powered by WordPress Popup