Jeremy Clarckson odrzucił ofertę powrotu do Top Gear

Jeremy_Clarkson_TopGear
Źródło: drivetribe.com

Po nieodpowiedzialnym „niesprowokowanym ataku fizycznym i słownym” Jeremy Clarkson znalazł się bez pracy w BBC i bez roli w Top Gear. Ale najwyraźniej BBC chciało go z powrotem, ale odmówił.
Dlaczego?

Chris Evans miał zająć miejsce Jeremy’ego w Top Gear w 2015 roku. Po tych doniesieniach Clarkson napisał w Sunday Times: „Mam nadzieję, że Chris lubi prowadzić, przez kilka następnych tygodni będzie w największym na świecie motoryzacyjnym show ”. Było to w tym samym czasie, gdy Grand Tour zaczynał nabierać kształtu.

To było kopaniem dla Chrisa Evansa, ponieważ nie jest łatwo wypełnić buty mężczyzny takiego jak Clarkson.

Jeremy później twierdził jednak, że BBC próbowało go odzyskać po kłótni, którą miał z kolegą, co spowodowało zwolnienie go.

W wywiadzie powiedział: „W zeszłym tygodniu spotkałem się z szefem BBC i zapytali, czy wrócę do Top Gear. Zbyt wiele się wydarzyło”.

„Po tym, jak ktoś z BBC porównał mnie do Jimmy’ego Savile’a i zostałem zmiażdżony w gazecie Sunday – jak mogłem wrócić?” Reflektor byłby na mnie, a program zostałby zneutralizowany. Trudno byłoby zrobić cokolwiek bez ingerencji. Nie byłoby możliwe stworzenie programu, który chciałbym zrobić ” – dodał Clarkson .

Jednak BBC zaprzeczyło, że kiedykolwiek poprosił go o powrót. Teraz Top Gear jest prowadzony przez Chrisa Harrisa, Paddy McGuinness i Freddie Flintoff, którzy wykonują świetną robotę.

Clarkson, Hammond i May miażdżą w Grand Tour i mają więcej zabawy niż kiedykolwiek, dlatego wszyscy wygrywają.

Może Ci się również spodoba

Support us / Polub nas

Jeśli podoba Ci się to co robimy wesprzyj nas przez kliknięcie

Powered by WordPress Popup