Kto zrozumie promocje na STEAM

omerta miasto gangsterów

Do poniedziałku do godziny 19:00 czasu środkowoeuropejskiego można kupić Omerta: City of Gangsters -50%.
Aktualna cena na STEAM to 44,99€ 22,49€ (czyli ok 94 PLN)

Omerta: Miasto Gangsterów to  gangsterska gra strategiczna, łącząca rozgrywany w czasie rzeczywistym aspekt ekonomiczny z turowym systemem walki. Akcja gry opowiada o imigrantach, ich wielkich marzeniach i kryminalnych dokonaniach w Atlantic City 1920 roku. [more…]

Bohater zaczynając od małych zadań i rekrutując do gangu rozwija swoje imperium przez walkę z innymi gangsterami. Ostatecznie ustanawia własny syndykat zbrodni i staje się de facto władcą Atlantic City.

omerta miasto gangsterów

 Wracając do niesamowitej PROMOCJI STEAM.

Gra w wersji do pobrania przez Steam za 94PLN, co oczywiście daje niższe koszty dystrybucji – więc i oferta powinna być nie lada gratką !

Sprawdziliśmy to, w pierwszym lepszym, dość znanym sklepie internetowym, można ją dostać za 79 zł a standardowa cena to 99 zł.

I gdzie jest ta PROMOCJA ? Dodatkowo przecież kupując “normalnie” dostajemy ładne opakowanie, może nawet książeczkę a na pewno DVD z gra, więc pozostaje nam pobrać z 10GB patch’y i można popykać.

Steam chyba żyję w innych realiach, a słowo promocja jest adekwatne do tego co faktycznie oznacza, oni promują produkt by zachęcić klienta, pokazują go wśród gąszczu innych, a przecież wcale nie oznacza to, że faktycznie to dobra oferta cenowa.

Steam – dzięki i czekamy na kolejny weekendowy deal !

Możesz również polubić…