PlayStation 4 znamy datę premiery ?

playstation 4 data premiery

Według zapowiedzi  nowa generacja PS PlayStation 4 ma pojawić się “na Święta”. Dokładna data była zastrzeżona lecz jak się okazuje jeden ze znanych tabloidów wydał reklamę promującą nową konsole – i to bardzo dokładna – chyba ktoś z marketingu SONY się zapomniał. [more…]

W bardzo poczytnym brytyjskim tabloidzie The Sun pojawiła się reklama PlayStation 4. Jak każda akcja promocyjna miała pokazać najlepsze strony konsoli (w tym nie wymagane połączenie internetowe i możliwość grania w gry używane) także i rewelacyjną cenę PS4. Dodatkowo jako drugi istotny argument zakupowy to data premiery PS4 ! 21 Listopada 2013.

 

Ciężko spekulować czy to data prawdziwa – ale trzeb pamiętać że kilka tygodni przed targami E3 także w tabloidzie potwierdzono informację, że PS4 trafi do Europy jeszcze w tym roku.

Dodatkowo trzeba pamiętać że często daty się różnią – w Wielkiej Brytanii może być wcześniej lub później niż w Polsce.
Argumentem za prawdziwością daty jest to, że Xbox One także za debiutuje w Listopadzie !

Niemieckie megamarkety wydały gazetki promocyjne z konsolą i datą premiery 13 Listopada. Trzeba także pamiętać, że jak to ładnie napisano w sklepach – “Zarówno data premiery jak i cena konsoli nie zostały jeszcze ostatecznie potwierdzone przez producenta i mogą ulec zmianie” . Także polskie markety w opisach PS4 mają podaną datę Listopad.
Finalnie może się okazać, że rożne kraje będą miały różną datę premiery – ale to już prawie 100 % pewne – to Listopad.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. 20 sierpnia 2013

    […] podana przez SONY data premiery konsoli najnowszej generacji. Już wcześniej podawaliśmy datę premiery PS4 – czy się sprawdziło – sprawdźmy […]

Support us / Polub nas

Jeśli podoba Ci się to co robimy wesprzyj nas przez kliknięcie

Powered by WordPress Popup