The Sims 4: nowe Simy już wkrótce!

The Sims 4

Mamy dla Was niesamowitą informację. Zupełnie niespodziewanie EA zapowiedziało, że po The Sims, The Sims 2, The Sims 3 wspólnie ze studiem Maxis zaskoczą Nas wydaniem The Sims 4! A już 30 Maja kolejny dodatek do The Sims 3 Dolina Smoków. [more…]

 

Electronic Arts nie zalało rynku newsami, po za kilkoma suchymi informacjami, m.in. że The Sims 4 – następna odsłona o dziwo mega popularnej serii, której wydania z dodatkami sprzedały się w totalnie oszałamiającej liczbie ponad 150 milionów egzemplarzy na całym świecie – zostanie wydana w roku 2014 na PC iMac’ach.

The Sims 4 2014

 

Wedle zapewnień wydawcy w The Sims 4 jeszcze mocniej zwiążesz się ze swoimi podopiecznymi, posiadającymi własną osobowość, tożsamość, potrzeby oraz prawdziwy urok osobisty! Tworzone są zupełnie nowe narzędzia do kontrolowania i personalizacji świata Simów, które będą jeszcze bardziej intuicyjne. Oprócz trybu offline (nie wymagającego połączenia z internetem) znajdziemy funkcję społecznościowe (jak w większości nowo wydawanych gier) by interakcja była jeszcze większa. Informacja o trybie offline nie wymagającym aktywnego połączenia z siecią  nie jest przypadkowa – EA chciało uspokoić fanów po tym jak w SimCity okazało się, że bez internetu nie pogramy – nawet singiel player.
Zakładamy, że co jakiś czas EA będzie Nas raczyło kolejnymi newsami o swoim dziecku – natomiast na pewno dużo więcej dowiemy się w trakcie targów E3 które odbędą się już za miesiąc – 11-13 Czerwca w Los Angeles.

A już 30 Maja premiera kolejnego dodatku do The Sims 3

The Sims 3 Dolina Smoków

httpvh://youtu.be/x3x_3ByrEQw

 

Max D
Serwery CS

Może Ci się również spodoba

Support us / Polub nas

Jeśli podoba Ci się to co robimy wesprzyj nas przez kliknięcie

Powered by WordPress Popup