Watch Dogs wszystko zmieni ?

watch dogs

 

Watch Dogs gra Ubosoft która zdominowała targi E3 2012 stając się najbardziej oczekiwaną produkcją z zapowiadanych na 2013. Tworzona przez ludzi od Assassin’s Creeda, Rainbow Six oraz Far Cry – wywołała poruszenie w sercach graczy z całego Świata – czy stanie się produkcją dekady ? [more…]

Cały Świat z zapartym tchem czeka na wydanie Watch Dogs , broń i hackerów w jednej paczcie. Ubisoft pierwotnie się wypierał jej istnienia, potem potwierdził prace bez terminu przybliżonej premiery, następnie zapowiedział na Tweeterze w Czerwcu 2012 – stanie się czymś więcej, niż kolejnym produktem francuskiego wydawcy.
Umieszczając ten film z gameplay, chcieli pozyskać ludzi to pracy nad tym niesamowitym projektem.

Jedną w rzeczy która wyróżnia ten projekt jest złożoność sieciowa określony przez Jonathana Morina (dyr kreatywnego Watch Dogs) hyperconnectivity. Gra jest połączona do internetu przez cały czas, w dowolnym miejscu. A więc tak, inni ludzie są w świecie gry, nawet gdy się tego nie spodziewasz. Bez względu na to, czy grasz w kampanii fabularnej, czy w multiplayer.

watch dogs

Dla producentów domowe PC będą wiodącą platformą, dającą dla obu stron największe możliwości, mimo planów wydawniczych obejmujących także next-geny.
Oczywistym faktem jest, że gra ma aspiracje na konkurowanie z GTA V. Sami producenci GTA są pewni siebie i swojej produkcji i wierzą, że zachwyt nad Watch Dogs będzie przejściowy – do czasu ukazania się GTA V 17 Września.

Podobnie francuski wydawca – twierdzi, że ich produkcja tylko zyska w oczach graczy po premierze GTA.
Jak będzie, przekonamy się już Jesienią 2013, ale już teraz zapowiada się SUPERPRODUKCJA !

Może Ci się również spodoba

Support us / Polub nas

Jeśli podoba Ci się to co robimy wesprzyj nas przez kliknięcie

Powered by WordPress Popup