Watch_Dogs premiera przesunięta !

Watch Dogs

Miało być tak pięknie – premiera za niecały miesiąc – 21 Listopada mieliśmy doznać nowego wymiaru rozgrywki, niestety wydawca zdecydował o przesunięciu premiery. Dlaczego ? 

Na oficjalnym blogu gry wydawca – Ubisoft – przekazał graczom smutną wiadomość dotyczącą przeniesienia premiery Watch_Dogs na Wiosnę 2014. Niektóre doniesienia zapowiadają nową datę premiery na 19 Maja 2014. Prosta kalkulacja pokazuje, że to zmiana o ponad pół roku. Gracze ubolewają, ale biorąc pod uwagę słowa Ubisoftu, jednak warto poczekać.

 

Cytując za blogiem gry :

“Naszą ambicją od początku Watch_Dogs było dostarczenie (graczom) realizacji naszej wizji gry nowej generacji” – piszą twórcy. „Wiemy, że wielu z was zapewne zastanawia się dlaczego teraz ? Walczyliśmy z tym, czy opóźniać premierę gry. Ale od początku przyjęliśmy założenie, że nie będzie kompromisu w sprawie jakości”

„Zbliżając się do premiery, kiedy wszystkie elementy układanki zaczęły tworzyć całość, stało się dla nas jasne, że potrzebujemy więcej czasu na dopracowanie każdego detalu, by móc dostarczyć prawdziwie niezapomnianych i wyjątkowych przeżyć.”

Watch_Dogs to także jedna ze startowych gier konsol nowej generacji PS4 i Xbox One.

Czytając te jako tako pokrzepiające tłumaczenia wydawcy pozostaje cierpliwie czekać…

PS
Doniósł wróż AleX SkW

 

 

Może Ci się również spodoba

Support us / Polub nas

Jeśli podoba Ci się to co robimy wesprzyj nas przez kliknięcie

Powered by WordPress Popup