Zmarł Chris Kelly z duetu Kris Kross

Chris Kelly

Medyk sądowy z Fulton Country potwierdził, że ​​Chris “Mac Daddy” Kelly członek legendarnego Kris Kross zmarł w Atlancie 1 Maja, zgodnie z Fox 5 News. Szczegóły ciągle napływają, ale 34-letni raper został znaleziony nieprzytomny w swoim domu o 16:30 ET. Po przetransportowaniu do południowego kampusu Atlanta Medical Center, zgon nastąpił około godzinę później. Policja nie chce spekulować o przyczynie śmierci, aż do sekcji zwłok i testów toksykologicznych, nie wykluczają morderstwa.

Połowa z Kris Kross, Kelly i partner Chris “Daddy Mac” Smith zaistnieli w świecie hip hop w 1992 roku z ich hitem “Jump”, w którym użyli sampel Jackson 5 “I Want You Back” i zdobył nim miejsce jako support podczas  Michael Jackson’s Dangerous World Tour. 13-latkowie sprzedali ponad 4.000.000 egzemplarzy swojej pierwszej płyty Totally Krossed Out, wyprodukowanej przez Jermaine Dupri. Ich ostatni wspólny projekt to Young, Rich and Dangerous w 1996 roku.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=010KyIQjkTk

Po realizacji karier solowych, przez ponad dekadę, duet powrócił w Lutym wystąpić na koncercie z okazji 20-lecia labelu So So Def.

Kris Kross

Na zdjęciu z JD (po lewej)

Matka Kelly’ego, Donna Kelly Pratte, wydała oświadczenie przez So So Def Records.

 Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że nasz ukochany Chris Kelly zmarł w dniu 1 maja. Dla milionów fanów na całym świecie wyznaczał trendy, nosząc ubrania odwrotnie jako członek Kris Kross. Dla nas był tylko Chrisem – jedynym w swoim rodzaju, chojnym, pełnym miłości. Chociaż był z nami tylko przez krótki czas, czujemy się błogosławieni, że mogliśmy podzielić z nim niesamowite chwile. Jego spuścizna będzie żyć przez jego muzykę, a my będziemy na zawsze go kochać.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=tAhp17Mp7Xs

 

Może Ci się również spodoba

Support us / Polub nas

Jeśli podoba Ci się to co robimy wesprzyj nas przez kliknięcie

Powered by WordPress Popup