Członek Kris Kross przedawkował narkotyki ?

Kris Kross 2

To przedawkowanie narkotyków było przyczyną śmierci 34-letniego rapera Chris’a Kelly z Kris Kross według TMZ. Pojawiły się nowe doniesienia wokół śmierci rapera – zażywał kombinację kokainy i heroiny znanego jako “speedballs“.

Matka Kelly, Donna Kelly Pratt, ponoć powiedział policji, że jej syn zażył koktajl narkotykowy noc przed śmiercią. Jego matka i wujek opowiedział organom ścigania obszerną historię używania narkotyków przez Kelly’ego. Donna osobiście odwiozła go do domu w celu wydobrzenia, jak robiła to już kilka razy wcześniej. Także w dzień kiedy zmarł, według matki, przez cały ranek Kelly miał mdłości.
Kilka godzin przed śmiercią udzielał wywiadu radiowego dla ATL – brzmiał jakby był w złym stanie.
Raper w wywiadzie odniósł się do swojego “ciężkiego sposobu imprezowania” co rozzłościło DJ’a radiowego, który był osobistym przyjacielem Kellego.

Chris Kelly

Ratownicy zostali wezwani do 34-letniego rapera w Atlancie wczoraj po południu w domu. Znaleźli Kelly’ego nie odpowiadającego na kanapie, bez oznak życia, bezskutecznie próbował go reanimować. Później został przewieziony do Atlanta Medical Center, gdzie stwierdzono zgon.

Sekcja zwłok została przeprowadzona na ciele Kelly’ego rano, czasu US. Lekarze orzecznicy jeszcze nie wydali jeszcze oficjalnej przyczyny śmierci, może być ona podana za kilka tygodni w oczekiwaniu na raporty toksykologiczne.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=010KyIQjkTk

Może Ci się również spodoba

Support us / Polub nas

Jeśli podoba Ci się to co robimy wesprzyj nas przez kliknięcie

Powered by WordPress Popup