Dragon Ball Xenoverse – rekordowa sprzedaż

Dragon Ball Xenoverse
Namco pochwaliło się wynikami sprzedaży Dragon Ball Xenoverse ! Nie ukrywają swojego zadowolenie, że gra z uniwersum Akiry Toriyamy schodzi jak bułki rano w piekarni…

Jak przystało, gra pojawiła się ma PS3, PS4, X360, XBO, PC – sprzedano już ponad półtora miliona egzemplarzy gry.
Wynik godny uścisku dłoni, biorąc pod uwagę fakt, poza Japonią premiera miała miejsce dopiero pod koniec zeszłego miesiąca.

Dragon Ball: Xenoverse to pierwsza produkcja w historii marki, która trafiła na PlayStation 4 i Xboksa One, co przekłada się na lepsze niż dotychczas doznania wizualne.
Aby gra w jak największym stopniu przypominała japońską animację i mangę, twórcy zdecydowali się na wybór technologii cel-shading, dzięki czemu szata graficzna ma charakterystyczny, komiksowy styl.

DRAGON BALL XENOVERSE pozwoli ci przeżyć słynne walki z serii Dragon Ball poprzez personalizowanego awatara i klasyczne postacie. Odwiedź tajemnicze Miasto Toki Toki, poznaj nową mechanikę rozgrywki, nowe animacje i wiele innych funkcji!

Czy Wy także dołożyliście się do tego rekordu ? Bądź macie dopiero w planach wcielenie się w postaci z kultowej serii Dragon Ball ?

Kup Dragon Ball Xenoverse w naszym sklepie

httpvh://www.youtube.com/watch?v=DoyvujFWUaE

Dragon Ball Xenoverse

Dragon Ball Xenoverse

Dragon Dall Xenoverse

Dragon Ball Xenoverse

Możesz również polubić…