Mortal Kombat X “prawie” o czasie

Mortal Kombat X

Bez strachu, Mortal Kombat X będzie o czasie…chyba, że chcieliście zagrać na konsoli poprzedniej generacji.

Właśnie na te platformy (PS3 / xBox 360) będzie obsuwka z premierą. Na PC / PS4 / XBO wszystko zgodnie z rozkładem
Premiera Mortal Kombat X 14 Kwietnia 2015

KUP Mortal Kombat X w Pre-order

KUP Mortal Kombat X + Bonus w Pre-order

W ramach Kombat Pack w Mortal Kombat X pojawi się Jason Voorhees
httpvh://www.youtube.com/watch?v=Oxb2AKCazBg

Mortal Kombat X
Mortal Kombat X to dziesiąta odsłona kultowej serii bijatyk, która istnieje od 1992 roku, a zarazem druga gra z tego cyklu w dorobku studia NetherRealm.
Mamy tu do czynienia z kontynuacją bardzo udanego Mortal Kombat z 2011 roku. Rzecz jasna, fundamenty rozgrywki pozostały niezmienione.
Dwójka wojowników – wybranych z puli składającej się z tak ikonicznych postaci, jak Raiden, Scorpion czy Sub-Zero – spotyka się na arenie w odległej, nierzeczywistej krainie i toczy krwawy pojedynek na śmierć i życie, który często wieńczy spektakularnie brutalne „Fatality”.
Mortal Kombat X
Grać można w trybie zarówno jedno jak i wieloosobowym – w przypadku tego pierwszego pojedynki odbywają się w ramach kampanii fabularnej, opowiadającej dość bogatą, jak na bijatykę, historię.
W „dziesiątce” nie zabrakło również innowacji względem poprzedniczki. Wynikają one w pewnej mierze z faktu, że część akcji omawianego tytułu toczy się w nawet dwadzieścia pięć lat po wydarzeniach z poprzedniej odsłony.
Mortal Kombat X
Wobec tego niektórzy wojownicy zniknęli, a ich miejsce zajęły nowe postacie (jak chociażby Cassie Cage, córka Johny’ego i Soni czy wzorowany na azteckich bogach Kotal Kahn). Co więcej, każdy z zawodników występuje teraz w kilku wariantach, różniących się między sobą stosowaną taktyką, stylem walki oraz dostępnymi ciosami.
Znalazło się także miejsce dla nieznanych dotychczas aren. Ponadto, rozbudowy doczekały się funkcje sieciowe – gracze mogą toczyć starcia w ramach globalnej walki o dominację, gdzie sytuacja i obraz świata ulegają nieustannym zmianom, wraz z każdym rozegranym pojedynkiem. Oprócz tego nie zabrakło także kilku niedostępnych wcześniej form odbywania walk.

KUP Mortal Kombat X w Pre-order

Może Ci się również spodoba

Support us / Polub nas

Jeśli podoba Ci się to co robimy wesprzyj nas przez kliknięcie

Powered by WordPress Popup