Mortal Kombat: Wersja PC znów realna!

mortal kombat millena
Już jakiś czas temu mówiło się, że Mortal Kombat będzie także wydany nie tylko na xBox i PS3 ale także PC. Jedna z bardziej grywalnych bijatyk miała zadość w domowych PC by każdy mógł się wcielić m.in w SubZero czy Scorpiona. Po pewnym czasie, potraktowano to jako plotkę, bo nic w temacie wydania się nie działo. [more…]
Wszystko do czasu, bo pojawił się następny, dość wiarygodniejszy ślad sugerujący, że gra trafi na komputery. MK pojawiła się w rejestrze Steam! do czego dokopał się DSOGaming, wpis dotyczył wersji PC Mortal Kombat. Na – elektroniczną platformę dystrybucji gier – Valve zaimportowano też wszystkie osiągnięcia dostępne na konsolę.

Po kontakcie z Edem Boonem, szefem studia NetherRealm i głównym twórcą cyklu ze smokiem w logo nie uzyskali żadnych dodatkowych informacji, Ed nie chciał udzielić komentarza w sprawie pecetowej wersji bijatyki.

Przeszłość jednak napawa optymizmem, ponieważ rejestry Steam bardzo rzadko mijają się z prawdą – tak zdarzyło się w przypadku dwóch części Alana Wake’a czy Brutal Legend. Odstępstwem od tej reguły jest tytuł Microsoft Halo 3, który choć ukazał się w bazie platformy Valve, finalnie nie został importowany na domowe blaszaki.

Może Ci się również spodoba

Support us / Polub nas

Jeśli podoba Ci się to co robimy wesprzyj nas przez kliknięcie

Powered by WordPress Popup