Saints Row IV będzie lepsze niż GTA ?

Saints Row IV

 

Ostatnia odsłona Saints Row naszym zdaniem pod względem grywalności przebiła GTA, a sama seria zawsze zaskakiwała zwariowanym humorem i innowacjami. Czwarta odsłona serii nie pozostanie w tyle.Tym razem fabuła pozwoli wcielić się w obdarzonego supermocami prezydenta USA i stanąć do walki z armią kosmitów. A premiera gry już w Sierpniu 2013. [more…]

 

Saints Row IV

 

Nie wiem czy ktoś podziewał się kontynuacji Saints Row 3, ponieważ to gra niedawno upadłem (R.I.P.) firmy THQ.

Gdzie w pewnym momencie gry THQ kojarzyły się z kiczem, nie dopracowaniem i słabą grafiką znakomita SR3 wszystko zmieniła. Własnie z tytułu sukcesu ostatniej części  nie trwało długo znalezienie nowego wydawcy. Prawa do gry szybko wykupiło Koch Media i już 23 sierpnia tego roku będziemy mogli cieszyć się czwartą odsłoną serii zatytułowaną po prostu Saints Row IV.  Jan na razie informacji na jej temat na razie jest niewiele, ale jednego możemy być pewni, szykuje się pozycja szalona, po brzegi wypełniona akcją i całkowicie absurdalnym humorem. Fani powinni być zachwyceni.

http://youtu.be/WlLYDYtTAew

Diametralnie zmieni się fabuła odchodząc od schematu przywódcy gangu Świętych kierującego gangiem i rywalizującego z wrogimi mafiosami o panowanie nad miastem. Tym razem Saints dobędzie urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych i poprowadzi ludzkość do boju z kosmitami !. Żeby jednak walka była wyrównana, nasza postać szybko uzyska dostęp do pozaziemskiej technologii oraz supermocy, których nie powstydziłby się żaden z bohaterów Marvela. Nie zabraknie w nowej odsłonie ultrazabujczych broni. Pierwotnie atak kosmitów miał być DLC do Saints Row 3 lecz z powodów perturbacji z THQ i zawieszaniem i wznawianiem prac oba tytuły połączono.

Zobaczymy jak będzie wyglądała finalny produkt, na razie po za dość dziwną i zmienioną fabuła dziennikarze zwrócili uwagę podczas prezentacji gameplay, ze obcy nie powalają swoją oryginalnością – ale wydawca ma czas na dopracowanie szczegółów do wakacji.

Saints Row IV

 

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. 12 maja 2013

    […] wcześniej, że może Sains Row IV może być lepsze niż GTA – za co chcieliśmy serdecznie przeprosić po obejrzeniu trailera z GTA 5 […]

Support us / Polub nas

Jeśli podoba Ci się to co robimy wesprzyj nas przez kliknięcie

Powered by WordPress Popup